• UKR
  • RU
ВИБІР КВАРТИРИ

Особливо хвилюючий в покупці квартири момент вибору новобудови для інвестування, оскільки квартири як такої ще може і не бути і ви купуєте ще недобудовану нерухомість. Здавалося б, інвестування у вторинне житло надійніше, але у новобудови набагато більше переваг:

  • Сучасні технології будівництва та комунікації;
  • Більш вдале планування;
  • Розвинена внутрішня і зовнішня інфраструктура;
  • Вартість нижче (особливо при покупці на етапі котловану).

Якщо ви зважили всі «за» і «проти» і вирішили, що вважаєте за краще житло на первинному ринку, варто перейти до головного – вибору квартири.

Як вибрати квартиру в новобудові

Головне, що потрібно знати про вибір квартири в новобудові, – це не повинна бути спонтанна і емоційна покупка. Перш ніж зупинити вибір на тому чи іншому житловому комплексі, подивіться як можна більше варіантів, зверніть увагу на динаміку цін і загальний стан ринку первинної нерухомості. Це дозволить вам визначитися з ціновим сегментом і в подальшому не витрачати час на невідповідні варіанти. Зібрати і впорядкувати всю необхідну інформацію вам допоможуть наші менеджери з продажу.

Визначившись з ситуацією на ринку, ви зрозумієте загальні тенденції і що вважається дорогим, а що бюджетним.

Після цього можна переходити до вибору району і розташуванню новобудови. Місцезнаходження – один з головних чинників ціноутворення. Так, якщо говорити про мегаполіс, то чим ближче до центру і транспортних розв’язок, тим вартість вище. Крім того, на вартість впливає і технологія будівництва.

За допомогою сучасних матеріалів забудовники зводять енергоефективні будинки з терміном експлуатації до 150 років і стійкістю до впливів зовнішнього середовища. На відміну від стандартних панельних багатоповерхівок, покупка квартири в новому будинку такого зразка обійдеться набагато дорожче.

Підібрати квартиру
Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо через кілька хвилин
Выберите проект:

нам довіряють
Залишилися питання?
Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо через кілька хвилин
контакти

м. Хмельницкий, вул. Старокостянтинівське шосе, 26

Відділ продажу:

+38(067)550-05-59

Працюємо:

09:00-18:00

Связаться с нами
Заполните форму и мы Вам перезвоним через несколько минут
Подобрать квартиру
Заполните форму и мы Вам перезвоним через несколько минут